New Jersey Devils neprežíva optimálnu časť sezóny, Nemec sedel na tribúne a Tatar odohral len sedem minút

2024-10-26 09:42:29 – (SITA.sk)

Zámorský tím New Jersey Devils neprežíva optimálnu časť sezóny. „Diabli“ nestačili v nočnom zápase na lokálneho rivala New York Islanders a prehrali s ním 3:4 po predĺžení. Pre Devils to bola už štvrtá prehra v rade.

Trojnásobné vyrovnanie

O idylickom rozpoložení nemôžu hovoriť ani dvaja slovenskí korčuliari pôsobiaci v tomto klube. Obranca Šimon Nemec sa rovnako ako v predchádzajúcom stretnutí ocitol iba na tribúne v pozícii zdravého náhradníka. Tomáš Tatar v zostave figuroval, v štvrtom útoku však odohral iba 7 minút a 25 sekúnd.