Návrat na rodný ostrov ako z rozprávky. Pri debute nasúkal päť gólov a nechal sa vystriedať

2024-10-22 12:10:33 – (SITA.sk)

Bývalý obranca talianskeho futbalového klubu AS Rím Kostas Manolas prežil skvelý debut v drese gréckeho mužstva Pannaxiakos.

Tímu z ostrova Naxos, odkiaľ pochádza aj samotný 33-ročný zadák, pomohol k víťazstvu nad Marpissaikosom 12:1 až piatimi gólmi, a to neodohral ani polčas.

Po tom, ako v stretnutí skóroval po piaty raz, sa v 35. minúte nechal vystriedať. Referuje o tom web romapress.net.

Manolas začínal s futbalom ako dieťa v Pannaxiakose a po 17 rokoch „na cestách“ sa doň nedávno vrátil.