Bol to ťažký zápas a remíza so Švédskom je zaslúžená, keď sa pozrieme na prvých 30 minút zápasu, priznáva Škriniar (video+foto)

2024-10-12 08:32:24 – (SITA.sk)

Aj po siedmom vzájomnom zápase v ére samostatnosti platí, že Slovensko nemá na konte víťazstvo nad Švédskom. V piatkovom dueli 1. skupiny C-divízie Ligy národov 2024/2025 sa v Bratislave mužstvá rozišli po remíze 2:2, po ktorej sú obaja súperi bok po boku so siedmimi bodmi na čele tabuľky.

Hostia viedli po polhodine 2:0, ale slovenský tím dvomi zásahmi Dávida Strelca dokázal vybojovať bod.

Prehrávali veľa osobných súbojov

„Ťažký zápas, veľmi fyzicky náročný, ale to sme vedeli a očakávali. Takto majú postavenú svoju hru. Hlavne prvých 30 minút nebolo z našej strany úplne dobrých. Švédi robili napádanie jeden na jedného po celom…