Weiss postavil proti Komárnu 11 čerstvých hráčov, Slovan začal sezónu Niké ligy triumfom (foto)

2024-07-28 13:14:59 – (SITA.sk)

Futbalisti slovenského šampióna ŠK Slovan Bratislava vstúpili do nového ročníka najvyššej slovenskej súťaže 2024/2025 víťazstvom v Zlatých Moravciach 4:1 nad mužstvom nováčika z Komárna. Na úvodný zásah Tigrana Barseghjana z pokutového kopu v 5. minúte odpovedal zakrátko niekdajší hráč „belasých“ Jakub Sylvestr, no krátko pred polčasovou prestávkou hostia opäť viedli gólom Nina Marcelliho. V koncovke duelu hostia ešte prikrášlili triumf po „trefách“ Róberta Maka a Dávida Strelca.