Remízová oslava otvorenia Košickej futbalovej arény, AS Rím skóroval až 5 minút pred koncom

2024-07-23 08:18:19 – (SITA.sk)

Oficiálne otvorenie Košickej futbalovej arény malo pred 12-tisícovou návštevou slávnostný nádych a remízový záver. Zápas medzi desiatym tímom uplynulej sezóny na Slovensku FC Košice a víťazom Európskej konferenčnej ligy spred dvoch rokov AS Rím sa skončil zmierlivo 1:1.

Na gól Dalibora Takáča z 54. min päť minút pred koncom odpovedal Niccolo Pisilli. Zatiaľ čo pre domácich to bola generálka pred začiatkom nového ročníka najvyššej slovenskej súťaže, Taliani sú len v úvode prípravy pred novou sezónou Serie A.

Hosťom chýbala nápaditosť

Prvých 25 minút sa podľa predpokladov hralo podľa taktovky Rimanov, hoci tí prišli do Košíc…